apply.png
Ansatte

Hvor vil du?

arrow.png

Erling Helland, Rektor og lærer på Lydteknikk og Musikkproduksjon

E-post: rektor@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Marit Holm Byre, Inspektør

E-post: insp@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Ann Sissel Vehus, Internatleder

E-post: annsissel@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Berit Walberg, Kjøkkenleder

E-post: berit@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Rolf Arild Saltvik, Økonomileder

E-post: okonomi@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Ellinor Hermann, Kontor og Sosiallærer

E-post: adm@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Ingvild Bj.d. Byre, lærer på Esthetics

E-post: ingvild@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Johanne O. Espe, lærer på Bistand Peru og Bolivia

E-post: johanne@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Ingrid Fossan, lærer på Musikk; Artist

E-post: ingrid@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Cathrine Hansen, lærer på Aktiv Indonesia

E-post: cathrine@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

June Jansson, lærer på SEA

E-post: june@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Ingrid Mjøen, lærer på Challenge Explore

E-post: ingrid-mjoen@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Aleksander Mork, lærer på Teaterproduksjon

E-post: aleksander@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Trygve Skogly, lærer på KKS

E-post: trygve@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Gerard Louis, driftsleder

E-post: vaktmester@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Saba Melke, kjøkken/renhold

E-post:

Tel: 74049100

Jannike Munkhaugen, kjøkken/renhold

E-post:

Tel: 74049100

Line, kjøkken/renhold

E-post:

Tel: 74049100

Bodil Weisæth, kjøkken/renhold

E-post: bodil@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100

Daniel Eiken, PR/IT

E-post: it@bakketun.fhs.no

Tel: 74049100