Bakketun Catering
Mat, lokaler og overnatting
Kjøkkenet på Bakketun folkehøgskole tilbyr catering, selskaper og overnatting for private og bedrifter. Vi lager det meste på huset og skreddersyr arrangement etter deres ønsker – enten det gjelder minnestund, dåp, konfirmasjon, bursdag, bryllup eller kurs og konferanse.
Bakketun ligger i herskapelige og koselige omgivelser på en høyde i Verdal, med skjermet hage og lokaler tilpasset både små og store selskaper – opptil 140 personer.
Selskap og overnatting tilbys hovedsakelig fra midten av mai til slutten av august, mens catering kan leveres hele året ved kapasitet.
Catering hele året
Koldtbord, tapas, varmretter og kaker – levert eller servert hos oss.
Selskaper og arrangement
Minnestund, dåp, konfirmasjon, bursdag, bryllup.
Overnatting
Rom med frokost – også for grupper og arrangement.
Catering, selskaper og overnatting på Bakketun
Overnatting og arrangement tilbys hovedsakelig fra midten av mai til slutten av august, men vi tar også imot catering og forespørsler ellers i året dersom vi har kapasitet.

